Przełącznica światłowodowa modułowa 3U - panel

0302551-PM-P3U


Przełącznica światłowodowa modułowa to nowoczesny produkt zaprojektowany z myślą o centrach przetwarzania danych jak i również mniejszych serwerowniach - wszędzie tam gdzie jest potrzeba zakończenia dużej ilości włókien światłowodowych na jak najmniejszej powierzchni.
Maksymalna pojemność przełącznicy wynosi 288 spawów.

Przełącznica modułowa DATAline to lekki, sztywny i wytrzymały produkt przeznaczony do montażu w szafach i stojakach 19”, w których zajmuje 3U wysokości. Konstrukcja modułowa zapewnia skalowalność sieci, umożliwiając montaż od 1 do 12 modułów. Moduły instalowane są od przodu, wsuwając się po prowadnicach co zapewnia stabilność modułu w obudowie. Przykręcane są praktycznymi, niegubiącymi się śrubami.

W zależności od zapotrzebowania, np. ilości włókien w kablu, schematu rozszycia, dostępne są dwa rodzaje modułów:
- Moduł pojedynczy – umożliwia zakończenie od 1 do 24 włókien i zainstalowanie max. 12 adapterów SCsx / E2sx /LCdx oraz jednej kasety na 24 spawy.
- Moduł podwójny – umożliwia zakończenie od 2 do 48 włókien i zainstalowanie max 12 adapterów SCdx / LC quad oraz dwóch kaset na 24 spawy.

Moduły zapewniają ochronę spawów w dedykowanych kasetach oraz odpowiednie miejsce na bezpieczne zgromadzenie zapasu włókien.

Obudowa przełącznicy daje możliwość zainstalowania max. 12 modułów pojedynczych lub 6 modułów podwójnych. Uniwersalna konstrukcja umożliwia montaż równocześnie modułów pojedynczych i podwójnych a niewykorzystane jeszcze miejsce maskuje się dedykowaną zaślepką.

Płyty czołowe mają ponumerowane porty oraz miejsce na etykiety opisowe np. z przemysłowych drukarek etykiet.


- Wymiary: Głębokość 235mm, szerokość obudowy 436mm
- Szerokość uchwytów 19”: 482mm
- Materiał: aluminium + stal malowana proszkowo, struktura gładka, matowa
- Kolor: RAL 7024 (grafit)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies na naszej stronie, sprawdź naszą Politykę Prywatności.

Akceptuję