Przełącznica światłowodowa Dataline modułowa 3U - panel

0302551-PM-P3U


Przełącznica światłowodowa modułowa to nowoczesny produkt zaprojektowany z myślą o centrach przetwarzania danych jak i również mniejszych serwerowniach - wszędzie tam gdzie jest potrzeba zakończenia dużej ilości włókien światłowodowych na jak najmniejszej powierzchni.
Maksymalna pojemność przełącznicy wynosi 288 spawów.

Przełącznica modułowa DATAline to lekki, sztywny i wytrzymały produkt przeznaczony do montażu w szafach i stojakach 19”, w których zajmuje 3U wysokości. Konstrukcja modułowa zapewnia skalowalność sieci, umożliwiając montaż od 1 do 12 modułów. Moduły instalowane są od przodu, wsuwając się po prowadnicach co zapewnia stabilność modułu w obudowie. Przykręcane są praktycznymi, niegubiącymi się śrubami.

W zależności od zapotrzebowania, np. ilości włókien w kablu, schematu rozszycia, dostępne są dwa rodzaje modułów:
- Moduł pojedynczy – umożliwia zakończenie od 1 do 24 włókien i zainstalowanie max. 12 adapterów SCsx / E2sx /LCdx oraz jednej kasety na 24 spawy.
- Moduł podwójny – umożliwia zakończenie od 2 do 48 włókien i zainstalowanie max 12 adapterów SCdx / LC quad oraz dwóch kaset na 24 spawy.

Moduły zapewniają ochronę spawów w dedykowanych kasetach oraz odpowiednie miejsce na bezpieczne zgromadzenie zapasu włókien.

Obudowa przełącznicy daje możliwość zainstalowania max. 12 modułów pojedynczych lub 6 modułów podwójnych. Uniwersalna konstrukcja umożliwia montaż równocześnie modułów pojedynczych i podwójnych a niewykorzystane jeszcze miejsce maskuje się dedykowaną zaślepką.

Płyty czołowe mają ponumerowane porty oraz miejsce na etykiety opisowe np. z przemysłowych drukarek etykiet.


- Wymiary: Głębokość 235mm, szerokość obudowy 436mm
- Szerokość uchwytów 19”: 482mm
- Materiał: aluminium + stal malowana proszkowo, struktura gładka, matowa
- Kolor: RAL 7024 (grafit)
Zobacz produkty pasujące do: Przełącznica światłowodowa Dataline modułowa 3U - panel

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies na naszej stronie, sprawdź naszą Politykę Prywatności.

Akceptuję