Precyzyjny pisak czyszczący Sticklers MCC-SAGR

0601651-MCC-SAGR


Precyzyjny pisak czyszczący MCC-SAGR Sticklers usuwa żel z włókien przygotowywanych do spawania oraz z innych powierzchni które należałoby doczyścić po kontakcie z żelem lub innymi kleistymi substancjami.
Unikalne połączenie silnej chemii czyszczącej i wyjątkowego, wytrzymałego opakowania tworzy szybkie, łatwe i wszechstronne narzędzie do czyszczenia. Nadaje się również do usuwania pozostałości etykiet, taśm, klejów, smoły i żywicy.
Żel używany w kablach światłowodowych jest bardzo lepkim płynem na bazie ropy naftowej, który jest odporny na wodę i słabe rozpuszczalniki. Stosowany jest on w większości zewnętrznych kabli światłowodowych. Żel ten jest również wysoce łatwopalny dlatego jego pozostałości powinny być dokładnie usuwane.
Narzędzie jest szczelne i odporne na zalanie. Dozuje płyn tylko wtedy, gdy końcówka jest dociśnięta do czyszczonej powierzchni lub nasączanego materiału (np. chusteczki).

  • Szybkie, proste i konsekwentne czyszczenie żelu kabli światłowodowych, pozostałości taśm, etykiet, klejów w ciągu 60 sekund
  • Kieszonkowy i wygodny
  • Naturalny, organiczny, bezpieczny dla ludzi rozpuszczalnik wykonany z pomarańczy
  • Nieograniczony okres trwałości
  • Opakowanie aluminiowe, z nadającego się do recyklingu materiału
  • Wysoce ekonomiczny
  • Idealny do zastosowania w centrach transmisji danych, w biurach i laboratoriach, aplikacjach konserwacyjnych czy środowisku serwisowym przy okablowaniu


Zobacz produkty pasujące do: Precyzyjny pisak czyszczący Sticklers MCC-SAGR

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies na naszej stronie, sprawdź naszą Politykę Prywatności.

Akceptuję