Miernik Grandway FHP3P01 PON 1310/1490/1550nm

1002272-FHP3P01


FHP3P01 to przenośny, wysokiej jakości miernik mocy optycznej PON - w systemach APON, BPON, EPON i GPON. Został zaprojektowany by zaspokoić szybki wzrost rynku FTTx w technologii pasywnej sieci optycznej.

Mierzy wszystkie trzy sygnały (1310/1490/1550nm) potrzebne do realizacji usługi Triple-Play (TV, Internet, telefon) za pomocą jednego łącza abonenckiego.

Niezbędny przy aktywacji usług jak i rozwiązywaniu problemów.
Prosta obsługa i dokładność pomiarów czyni FHP3P01 idealnym narzędziem dla PON.


PODSTAWOWE PARAMETRY

  • Pomiar jednoczesny
  • Dwa porty - 1310nm upstream, 1490/1550nm downstream
  • Pamięć do 1000 pomiarów, komunikacja z komputerem poprzez port USB
  • Oprogramowanie umożlwiające generowanie raportów
  • Funkcja PASS/FAIL, 10 programowalnych przez użytkownika progów
  • Adaptery: SC/PC, FC/PC, (adapter ST jako możliwa opcja dodatkowa)
  • Zasilanie: 4xAA lub zasilacz
  • Czytelny wyświetlacz 2.8'' TFT LCF, kolorowy
Zakres pomiaru (dBm) Ciągłego strumienia danych: 1310nm: -40 ~ +10/1490nm: -40 ~ +10/1550nm: -40 ~ +20; Pulsacyjny zakres pomiarowy: -30 ~ +10
Liniowość pomiaru ± 0.2dB
Szerokość spektralna 1310nm:1260nm~1360nm/ 1490nm:1480~1550nm/ 1550nm:1539~1565nm
Wskaźnik izolacji -
Tłumienie 1.5dB
Błąd pomiaru ± 0.5dB
Próg parametrów sieci 10 grup (konfigurowanych przez PC)
Pamięć (pojemność danych) 1000 wyników
Wyświetlacz 2.8 calowy TFT LCD
Ilość portów 2 (1 dla ONU, 1 dla OLT & video)
Temperatura pracy - 10 + 50°C
Wilgotność względna 0%~ 95%, nieskondensowana
Adaptery 2x FC/PC, 2x SC/PC
Zasilanie 1.2V x 4szt Ni-MH AA; 12V zasilacz AC/DC
Wymiary (mm) 190Lx105Wx55H
Waga (g) 700

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies na naszej stronie, sprawdź naszą Politykę Prywatności.

Akceptuję