Informacje

ENERGETAB 2019 (17-09-2019)
ECOC 2017 (20-09-2017)


ECOC 2016 (20-09-2016)

AUTOMATICON 2016 (01-03-2016)
ECOC 2015 (27-09-2015)


ECOC 2014 (24-09-2014)ECOC - największa europejska wystawa związana z tematyką światłowodową odbyła się w tym roku w miejscowości Cannes we Francji. Obecni byli na niej wszyscy nasi czołowi dostawcy.

Na stoisku NTT-AT mogliśmy zobaczyć narzędzia do czyszczenia światłowodów w tym nowy produkt dedykowany do złączy wielowłóknowych MPO - Neoclean-M.
Nowością w ofercie jest również nowy ulepszony papier polerski ADS-NEXT do polerowania końcowego oraz interferometr do badania geometrii złączy Sumix.
Ta japońska firma zaprezentowała również maszynę polerską do złączy światłowodowych do zastosowań polowych. Urządzenie charakteryzuje się szybką i precyzyjną pracą porównywalną do urządzeń stacjonarnych używanych na liniach produkcyjnych.


Firma Fiber Optic Center każdego roku na targach prezentuje swoją bogatą ofertę produktów dedykowanych do profesjonalnych zastosowań w branży światłowodowej.
W tym roku można było zobaczyć najnowsze produkty do produkcji złączy, takie jak poliszerka do złączy amerykańskiego producenta firmy Domaille, laserowy nóż do włókien, serię mikroskopów umożliwiających bardzo precyzyjną analizę złączy wielowłóknowych oraz całą gamę narzędzi, akcesoriów, produktów eksploatacyjnych, takich jak papiery polerskie marki AngstromLap.

Ten renomowany producent narzędzi, w tym roku umieścił stoisko w części targów nazwanej FTTX ARENA, gdzie można było własnoręcznie przetestować wszystkie narzędzia w konfrontacji ze spawarkami oraz urządzeniami pomiarowymi. Narzędzia marki Ripley Miller są uznane na całym świecie jako przemyślane, solidne i bezawaryjne produkty.
Na wystawie firma Ripley zaprezentowała także swoje nowe narzędzie - Stripper FO-CF.

Na uwagę zasługuje również obecność czeskiego producenta kabli, którego jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Na niewielkim stoisku, w towarzystwie miłych kolegów z Czech, częstujących swoim lokalnym piwem, można było zapoznać się z nowościami w ofercie, takimi jak nowe konstrukcje kabli o pojemności do 432 włókien światłowodowych, kabli do mikro kanalizacji, kabli hybrydowych.
Nowością w ofercie KDP jest również wprowadzenie do produkcji kabli światłowodowych najnowszego włókna jednomodowego marki Corning typu Ultra Fiber. Włókno Ultra spełnia wymogi zarówno standardowej specyfikacji ITU-T G.652.D oraz ITU-T G.657.A1, w efekcie czego uzyskano uniwersalne włókno o lepszych parametrach transmisyjnych zarówno do sieci dalekosiężnych jak i technologii FTTH.

Jak co roku na targach ECOC, firma Grandway prezentuje swoje uznane na rynku urządzenia pomiarowe. Na stoisku można było zobaczyć całą gamę mierników, począwszy od mierników mocy optycznej i reflektancji, źródeł światła, regulowanych tłumików, reflektometrów, oraz bardzo ciekawego lokalizatora uszkodzeń.
W tym roku Grandway zaprezentował nowość w ofercie - zestaw do pomiarów złączy MPO.


SECUREX 2014 (14-04-2014)


Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń Securex 2014. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy zaprezentować Państwu nowości w ofercie urządzeń aktywnych firmy Comnet oraz nasze najnowsze rozwiązania z dziedziny techniki światłowodowej.
Mamy nadzieję, że odbyte spotkania będą podstawą do nawiązania obustronnie korzystnej współpracy.Data Optics Poland oficjalnym dystrybutorem firmy NTT-AT (02-01-2014)Pragniemy poinformować Państwa, iż od 2014 roku jesteśmy bezpośrednim importerem a tym samym wyłącznym dystrybutorem japońskich produktów firmy NTT-AT na terenie Polski.
Dzięki nawiązanej współpracy mamy okazję zaprezentować Państwu najnowsze rozwiązania dla techniki światłowodowej w zakresie czyszczenia złącz.
W naszej ofercie znajdą Państwo produkty Cletop, Neoclean oraz Optipop, najbardziej cenione wśród fachowców branży światłowodowej. Pozwolą one zachować czystość a tym samym bezawaryjność sieci.

OFERTA AKCESORIÓW CZYSZCZĄCYCHOficjalny dystrybutor Ripley - Miller (06-08-2013)Miło nam poinformować, iż nasza firma została głównym dystrybutorem produktów firmy Ripley - Miller na terenie Polski.
Miller jest niekwestionowanym liderem wśród producentów narzędzi do obróbki kabli światłowodowych. Narzędzia charakteryzują się niezawodnością, solidnym wykonaniem a przede wszystkim tak niezwykle ważną w dziedzinie światłowodów precyzją.

Na naszej stronie prezentowane są najbardziej popularne narzędzia dostępne od ręki z naszego magazynu. Mniej typowe, dzięki częstym i regularnym dostawom, także jesteśmy w stanie dostarczyć w krótkim czasie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z Działem Handlowym Data Optics.

OFERTA NARZĘDZI RIPLEY MILLER

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies na naszej stronie, sprawdź naszą Politykę Prywatności.

Akceptuję