Furukawa - Fitel

Japoński koncern telekomunikacyjny Furukawa Electric Co., Ltd powstał w 1884r stając się jednym z liderów globalnego rynku telekomunikacyjnego. Rozwój technologii optycznych spowodował potrzebę utworzenia marki FITEL, której celem jest dostarczanie kompletnych rozwiązań światłowodowych.
Flagowymi produktami FITEL są w całości produkowane w Japonii spawarki światłowodowe. Dzięki skonsolidowaniu produkcji w oparciu o najnowocześniejsze japońskie technologie oraz zespołowi konstruktorów potrafiących sprostać wymaganiom każdego sektora rynku, spawarki światłowodowe FITEL uważane są przez profesjonalistów za najlepsze na świecie.
FITEL posiada bogatą i intensywnie rozwijaną ofertę urządzeń dedykowanych do zastosowań telekomunikacyjnych. Nie zapomina o zapotrzebowaniu na urządzenia niestandardowe - kierowane do laboratoriów, pracowni oraz ośrodków akademickich.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i głębokiemu zrozumieniu potrzeb klientów, marka FITEL stała się światowym synonimem zaawansowanych technologii i doskonałej jakości.

Data Optics, jako oficjalny dystrybutor spawarek firmy Furukawa, zapewnia autoryzowany serwis urządzeń. Gwarantujemy profesjonalną obsługę serwisową, zgodnie z normami Producenta. Jakość poparta jest nabytymi certyfikatami podczas oficjalnych szkoleń w Europejskim Centrum Serwisowym w Wielkiej Brytanii oraz kilkuletnim doświadczeniem w pracy ze spawarkami. Zapewniamy również dogodne warunki serwisowe, wsparcie techniczne, szybkość działania - serwis znajduje się w siedzibie Data Optics w Opolu, oraz zapewniamy urządzenia zastępcze na czas napraw gwarancyjnych.


view_simple view_boxes view_full
Widok:
Sortuj wg: Cena Nazwa
Pokaż na stronie: 9  12  15  21  30 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies na naszej stronie, sprawdź naszą Politykę Prywatności.

Akceptuję