Nóż FITEL S326A do precyzyjnego cięcia włókna

0706120-S326A


Nóż do precyzyjnego cięcia włókna Furukawa Fitel S326A to narzędzie pracujące w sposób automatyczny, wyzwalane jednym naciśnięciem przycisku zwalniającego.


Nóż zapewnia najwyższą powtarzalność parametrów cięcia dzięki nowatorskiemu mechanizmowi łamania włókna. Przeznaczony jest do przycinania wielo i jednomodowych włókien o średnicy płaszcza 125 μm w celu odpowiedniego ich przygotowania do procesu spawania. Zapewnia idealne przycięcie włókna, co z kolei jest podstawowym warunkiem wykonania spawu dobrej jakości.


W odróżnieniu od innych tego typu urządzeń nie wymaga stosowania skomplikowanych procedur przycinania - wystarczy tylko ułożyć włókno i nacisnąć jeden przycisk. Odpadki włókna automatycznie są usuwane do bardzo pojemnego zbiorniczka.


Nowa wersja noża posiada konstrukcję znacznie bardziej odporną na uderzenia i upadki. Składa się ona z niezależnych modułów znacznie ułatwiających czyszczenie i obsługę noża. Każdy egzemplarz dostarczany jest z własnym etui oraz kompletem zapasowych pojemników na ścinki włókna.
S326A - broszura producenta.pdf Pobierz

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies na naszej stronie, sprawdź naszą Politykę Prywatności.

Akceptuję