Mufa Master FIST 288BC16, mufa liniowa na 288 spawów

Hermetyczna mufa o konstrukcji liniowej

0402600-MS-FIST-GCO2-BC16-288

Mufa Master FIST 288BC16 o liniowej konstrukcji to standardowa osłona złączowa, służąca do połączenia kabla dystrybucyjnego i kabla wejściowego. Rozwiązanie systemowe szeroko stosowane w komunikacji, systemach sieciowych, telewizji kablowej CATV. Mufa przeznaczona do montażu naściennego. Skutecznie chroni światłowody przed wpływem środowiska zewnętrznego. Opracowana przez naukowców konstrukcja mufy została wyprodukowana z tworzywa o właściwościach antytkorozyjnych, ognioodpornych, wodoodpornych, przeciwwstrząsowych i antywibracyjnych. Baza i kopuła są uszczlenione za pomocą zacisku i pierścienia samouszczelniającego o przekroju okrągłym.


Podstawowe właściwości:

  •  Pojemność: do 288 spawów (24 kasety na 12 spawów)
  •  Porty kablowe: 1 port owalny, 8 portów okrągłych średniego rozmiaru (na kable o średnicy 6-21mm), oraz 8 portów okrągłych małego rozmiaru (na kable o średnicy 6-16mm)
  •  Wymiary: wysokość 504mm, średnica 298mm
  •  Uszczelnienie portów kablowych: uszczelki termokurczliwe
  •  Szczelność: IP68
  • Temperatura eksploatacji: -40°C do +65°C.

Standardowe wyposażenie: kopuła osłony, baza osłony, osłona z dwoma profilami UMS na 24 jednostki kaset, zacisk oraz okrągły pierścień samouszczelniający, pasek na rzep x 2 szt, osłonki na spaw x 288 szt, ochronna tuba PE (8szt/op), uchwyt przelotowy uziemienia, opaski kablowe x 1op (12 szt), zestaw do montażu naściennego, akcesoria instalacyjne do portu okrągłego x 2op, akcesoria instalacyjne do portu owalnego x 1op.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies na naszej stronie, sprawdź naszą Politykę Prywatności.

Akceptuję