NOWOŚĆ

Płyn Sticklers do czyszczenia włókien i złączy światłowodowych (284g)

0601646-MCC-POC10M


Znany na rynku płyn do czyszczenia włókien i złączy Sticklers w wersji ekonomicznej czyli w pojemniku jumbo. To jedyny tego typu produkt na rynku dedykowany specjalnie do światłowodów. Ultra czysty i szybkoschnący. Przewyższa skutecznością powszechny w użyciu alkohol, zwiększając tym samym czyszczące działanie chusteczek czy innych materiałów.

Płyn ma działanie antyelektrostatyczne. Rozpraszając nagromadzone ładunki elektrostatyczne z łatwością usuwa pyłki, kurz, odciski palców, tłuszcz, wilgoć oraz inne zanieczyszczenia powierzchni. Czyści w kilka sekund i bardzo szybko wysycha nie pozostawiając żadnych smug czy osadów. Nie uszkadza włókna światłowodowego i jest bezpieczny dla wszystkich powierzchni, z którymi ma styczność w trakcie procesu czyszczenia (złącza, plastik, szkło, żywica epoksydowa). Nadaje się także do czyszczenia soczewek, luster, pryzmatów czy ekranów.
Hermetycznie zamknięty płyn starcza na ponad 2,200 czyszczeń. Nieszkodliwy i niepalny, z nieograniczonym okresem przechowywania

Płyn Sticklers dostępny jest również w mniejszych opakowaniach, o pojemności 85ml.


Datasheet of POC10M_Sticklers.pdf Pobierz
Zobacz produkty pasujące do: Płyn Sticklers do czyszczenia włókien i złączy światłowodowych (284g)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies na naszej stronie, sprawdź naszą Politykę Prywatności.

Akceptuję