Maszyna polerska do światłowodów ATP-3000 NTT-AT

Maszyna polerska do światłowodów ATP-3000 NTT-AT

10201100-NA


Maszyna polerska do złączy światłowodowych ATP-3000 to nowoczesne urządzenie oferujące stabilną i wysoką jakość polerowania a przy tym niskie koszty eksploatacji.
Dzięki swojej nowatorskiej konstrukcji oraz programowi kontroli cyklu polerowania pozwala na znaczące zwiększenie wydajności folii polerskich.

  • WYSOKA WYDAJNOŚĆ polerowania - każde złącze ma swoją własną ścieżkę polerowania dzięki czemu doskonałe rezultaty osiągane są już przy pierwszym polerowaniu a folia zużywa się tylko w miejscu polerowanego złącza.

W typowych poliszerkach rotacyjnych wszystkie złącza przechodzą przez te same punkty na warstwie polerującej. Jeśli na folii pozostaną cząstki ścierne lub inne obce substancje nawet w bardzo małej ilości to mogą one wpłynąć na jakość polerowania wszystkich produkowanych złączy. Natomiast w maszynie ATP-3000 ścieżka polerowania dla jednego złącza pokrywa się tylko z sąsiednimi złączami więc nawet jeśli na filmie występuje ciało obce to nie ma to wpływu na pozostałe złącza. Mechanizm kontroli ścieżki polerowanego złącza pozwala osiągnąć niespotykanie wysoki współczynnik szybkości polerowania do jakości powierzchni czołowej złącza.

  • DEDYKOWANE UCHWYTY POLERSKIE

Na talerzu montuje się wkładki pod odpowiednie złącza. Unikalna konstrukcja talerza do złączy zapewnia niezależny docisk dla każdego polerowanego złącza dzięki czemu doskonałą jakość polerowania można uzyskać polerując nawet tylko jedno złącze, bez potrzeby dociążania. Dzięki temu rozpoczęcie produkcji różnych typów złączy nie wymaga poniesienia tak dużych nakładów finansowych jak w przypadku standardowych maszyn polerskich. Początkowy podstawowy zestaw wkładek może być z biegiem czasu uzupełniany o większą ich ilość w zależności od zapotrzebowania.

SZYBKI KONTAKT

wyślij e-mail

Szymon Pająk - 695 930 460
Artur Porada - 695 930 445
Bartek Sawicki - 695 830 461
Tomasz Siwiński - 695 930 444
Magda Stasiak - 695 930 442