Miernik mocy / Źródło światła Grandway FHM2B02

1310/1490/1550nm
-50dBm + 26dBm

1002255-FHM2B02


Urządzenie pomiarowe Grandway FHM2B02 łączy w sobie funkcje miernika mocy z 3-falowym źródłem światła dzięki czemu jest idealnym narzędziem pomiarowym dla pary pomiarowców sieci FTTH. Miernik posiada dużą pojemność zapisu wyników pomiarów dzięki czemu pomiary przebiegają szybko a wyniki można przegrać na komputer za pomocą łącza USB.

  • źródło światła: 1310/1490/1550
  • miernik mocy: 850/1300/1310/1490/1550/1625
  • zakres mocy -50dBm + 26dBm
  • automatyczne wykrycie długości fali (1310/1490/1550) przy mocy ≥ -40dBm
  • pamięć - 999 pomiarów

Parametry miernika mocy -
Skalibrowane fale (nm) 850/1300/1310/1490/1550/1625
Pamięć (pojemność danych) 999
Wartość referencyjna Tak
Wyświetlane jednostki dB/dBm/mW/uW
Dokładność wyświetlacza (dB) 0.01
Błąd pomiaru ±5% ±1nW
Rozpoznawane fale 1310/1490/1550/ (moc wejściowa ≥ -40dBm)
Identyfikacja modulacji (Hz) 270Hz/1KHz/2KHz (moc wejściowa ≥ - 40dBm)
Zakres pomiaru (dBm) -50 do +26
Parametry źródła światła -
Fale wyjściowe (nm) 1310/1490/1550
Złącza w zestawie FC/PC, SC/PC (złącze ST na zamówienie)
Modulacja (Hz) 270, 1K, 2K
Moc wyjściowa - 5dBm ±0.5dB
Stabilność długoterminowa (8h) ± 0.1dB@ 1310/1550nm
Stabilność krótkoterm. (15min) ± 0.05dB@ 1310/1550nm
Sygnał rozpoznawania fal Tak
Automatyczne wyłączanie Tak
Parametry ogólne -
Zasilanie 2szt NiHM 1.2V, 2000mAh; Zasilacz AC/DC
PC Interface USB
Żywotność baterii > 100 godzin (wyłączony laser)
Temperatura przechowywania -20℃ ~ +70℃
Temperatura pracy -10℃ ~ +50℃
Wilgotność względna < 90% (nieskondensowana)
Wymiary (mm) 168L×76W×45H
Waga (g) 260
Grandway - FHM2AB01 - Manual EN.pdf Pobierz

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies na naszej stronie, sprawdź naszą Politykę Prywatności.

Akceptuję