Źródło światła Grandway FHS2Q02F (1310/1490/1550/1625nm)

1310/1490/1550/1625nm

1002129-FHS2Q02F


Źródła światła z serii FHS2 przeznaczone są do precyzyjnych pomiarów linii światłowodowych łącząc doskonałą stabilność lasera z poręczną, odporną na wstrząsy obudową.

Pojedynczy port lasera precyzyjnie obsługuje wszystkie oferowane długości fali. Urządzenie pracuje w trybie fali ciągłej lub modulowanej. Posiada funkcję automatycznego wyłączania chroniącą akumulatory przed rozładowaniem a wskaźnik wyczerpania baterii przypomina użytkownikowi o konieczności doładowania baterii.

Ponadto urządzenia tej serii mogą przekazywać informację o długości aktualnie przesyłanej fali dzięki czemu miernik mocy z serii FHP2 automatycznie przestawi się na jej odbiór. Funkcja ta ogranicza zapotrzebowanie na łączność między technikami i zmniejsza możliwość błędu.

Seria FHS2 oferuje mnogość funkcji i opcji stosowanych w nowoczesnej technice pomiarowej. W połączeniu z estetycznym wykonaniem obudowy z wysokiej klasy materiałów staje się idealnym narzędziem dla wymagających profesjonalistów.


PODSTAWOWE PARAMETRY


  • Źródła światła serii FHS2D dostępne są w wersji: FHS2D02 (1310/1550nm), FHS2D03 (850/1300nm), FHS2T01 (1310/1490/1550nm), FHS2Q01F (850/1300/1310/1500nm) oraz FHS2Q02F (1310/1490/1550/1625nm)
  • Zestaw zawiera wymienne adaptery FC/PC, SC/PC, jako opcja dostępne są adaptery FC/APC oraz SC/APC
  • Funkcja podświetlania ekranu
  • Regulacja mocy co 0.1 dB w zakresie -5dBm +/- 3dB dla urządzeń FHS2D oraz FHS2T, urządzenia FHS2Q posiadają stałą moc wyjściową -5dBm
  • Zasilanie z akumulatorów ładowanych poprzez dedykowane zasilacze
  • Funkcja automatycznego wyłączania
  • Kompaktowa wysokiej jakości obudowa; futerał ochronny
  • Zalecana kalibracja co 3 lata
Fale wyjściowe (nm) 1310/1490/1550/1625
Źródło emisji LD
Złącze 2x FC/PC, 2x SC/PC
Stabilność emitowanej mocy Krótki czas (15min): < ± 0.05dB @1310,1550nm; ± 0.1dB @1490,1625nm; Długi czas (5 godzin i więcej): < ± 0.1dB @1310,1550nm; ± 0.2dB @1490,1625nm
Centralna długość fal 850±10nm i 1300±20nm
Szerokość spektralna 5nm
Modulacja (Hz) 270, 1k, 2k
Moc wyjściowa 5dBm
Regulowany zakres Brak
Automatyczne wyłączanie Tak
Podświetlenie Tak
Temperatura pracy - 10 do + 50°C
Temperatura pracy - 20 do + 70°C
Zasilanie 2szt Ni-MH AA(2500mAh)
Wymiary (mm) 160L*76W*45H
Waga netto 270g
Grandway_FHS2_Series_User_Manual.pdf Pobierz

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookies na naszej stronie, sprawdź naszą Politykę Prywatności.

Akceptuję