• Home »
  • DATAKAB 1C-TD - Patchcord E2000/APC-LC/PC 9/125 Twin Drop

DATAKAB 1C-TD - Patchcord E2000/APC-LC/PC 9/125 Twin Drop

DKW-KP-9td-E2A-LC

WARIANT WYKONANIA
  • kabel światłowodowy Twin Drop Z262, 2x9/125 G.657.A1
  • strona A - złącza LC/PC, długość wyprowadzenia 72mm
  • strona B - złącza E2000/APC, długość wyprowadzenia 500mm
  • wyprowadzenia obustronnie zabezpieczone peszlem
  • długość kabla do wyspecyfikowania przy zamówieniu




ZASTOSOWANIE
  • Przeznaczony do instalacji przybudynkowych (np. podłączeń antenowych)
  • Idealne rozwiązanie dla topologii typu punkt-punkt zmniejszające koszty instalacji oraz czas jej trwania
  • Łatwy w montażu, lekki i elastyczny
  • Gwarancja wysokiej jakości - gotowy kabel posiada wysokie parametry uzyskane w warunkach laboratoryjnych


SPECYFIKACJA
  • Patchcord dwuwłóknowy na kablu typu TWIN DROP - zewnętrzna powłoka o średnicy 7mm FR-LSZH w kolorze czarnym, odporna na UV, ośrodek kabla wypełniony włóknem szklanym pochłaniającym wilgoć, każde włókno w osobnej powłoce patchcordowej o średnicy 2.0mm, włókna w buforze 900µm
  • Wyprowadzenia patchcordowe umieszczane są dodatkowo w metalowej osłonie o średnicy 3.0mm
  • Długość wyprowadzonych patchcordów: standardowo 0,5m, możliwość wykonania wyprowadzeń w zakresie 7-100cm
  • Produkowany na zamówienie klienta w dowolnej długości i konfiguracji złączy
  • Zachowana jest ciągłość włókna, wewnątrz nie ma spawów
  • Przed montażem złączy na kabel mogą być nałożone dławice
  • Złącza mogą być wykonane prosto lub kaskadowo
  • Możliwość zamontowania zabezpieczenia do zaciągania
  • Możliwość wciągnięcia kabla w rurę osłonową typu peszel
  • Temperatura ekspoalacji: -20 do + 60 C


SZYBKI KONTAKT

wyślij e-mail

Szymon Pająk - 695 930 460
Artur Porada - 695 930 445
Bartek Sawicki - 695 830 461
Tomasz Siwiński - 695 930 444
Magda Stasiak - 695 930 442