NOWOŚĆ

Kabel światłowodowy M-Flex 12x50/125 OM3

Kable dystrybucyjne wielowłóknowe M-Flex przeznaczone do zakańczania złączami typu MPO/MTP, 12x50/125 OM3

0106731-MPO12OM3

BUDOWA KABLA:

  • Elastyczny kabel 12-włóknowy
  • Średnica zewnętrzna 3.0mm
  • Okrągła konstrukcja
  • Ściśle wypełniony włóknem aramidowym o wysokiej wytrzymałości
  • Miękki, łatwy do stripowania


WŁAŚCIWOŚCI:

  • Wielowłóknowy kabel optyczny przystosowany do realizacji połączeń wewnątrz pomieszczeń
  • Wykorzystywany w pigtailach i patchcordach z wielowłóknowymi złączami MPO/MPT
  • Odpowiedni do wykorzystania w urządzeniach komunikacyjnych
  • Niski poziom stratności
  • Luźna konstrukcja kabla dostosowana do poprowadzenia w korytach kablowych


Żółty (9/125)
Turkusowy (OM3)
Średnica zewnętrzna [mm] 3.0
Waga [kg] 8.50
Maksymalna siła ciągnienia dynamiczna [N] 300
Minimalny promień zginania podczas pracy [mm] 20D
Odporność na zgniatanie [N/100mm] 300
Temperatura składowania [°C ] -20 do +80

SZYBKI KONTAKT

wyślij e-mail

Szymon Pająk - 695 930 460
Artur Porada - 695 930 445
Bartek Sawicki - 695 830 461
Tomasz Siwiński - 695 930 444
Magda Stasiak - 695 930 442