Konwerter SM 1310nm 10/100 SC 20km

0801111-2-0110-3S20-SC


Niezarządzalne konwertery światłowodowe DATAline to kompaktowe, proste i niezawodne urządzenia do transmisji sygnału Fast Ethernet w szerokopasmowych sieciach światłowodowych jedno i wielomodowych.
Dzięki wbudowanym wskaźnikom LED konwerter zapewnia łatwą kontrolę i monitoring działania. Konwertery standardowo wyposażone są w jeden ekranowany port RJ45 oraz jeden port światłowodowy. Mogą pracować w zależności od wersji po 2 włóknach lub po 1 włóknie światłowodowym w technologii WDM. Występują w wersji wolnostojącej i rakowej (karta).
Konwertery w wersji podstawowej posiadają zasilacz zewnętrzny. Możliwość zamówienia wersji IPS posiadającej zasilacz wbudowany. Urządzenia w wersji rakowej zasilane są z szafki rack.


PODSTAWOWE PARAMETRY
• Autonegocjacja prędkości transmisji 10/100Mbps
• Praca w trybie full-duplex lub half-duplex
• Funkcja LFPT (Link Fault Pass-Through) – wykrywanie braku połączenia na dowolnym porcie i automatyczne wstrzymanie transmisji na innych portach
• Obsługa funkcji MDI-MDIX
• Instalacja typu Plug & Play
• Wbudowane wskaźniki LED: FEF, SPD, FXL, TXL, PWR, FDX
• Wymiary: 94x71x27mm
• Temperatura pracy: od -0°C do 70°C
Nazwa Cena netto Ilość
Konwerter SM 1310nm 10/100 SC 20km
0801111-2-0110-3S20-SC
80,00 pln/szt.
Standardy IEEE802.3 10BASE-T Ethernet; IEEE802.3u 100BASE-TX/FX Fast-Ethernet; IEEE802.3x
Port RJ-45 Auto-MDI/MDIX
Moc portu FO MMF: -20dBm(min.) -10dBm(max.) SMF: -20dBm(min.) 0dBm(max.)
Sieć 10BASE-T: Kategoria 3,4 or 5 UTP/STP (Max:100m) EIA/TIA- 568 100 Ω STP (Max:100m) 100BASE-TX: 2 pary UTP kat.5 (Max:100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (Max:100m) 100BASE-FX: MMF:50/125,62.5/125,100/140μm (max 2km) SMF:8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (20~120km)
Wymiary 94x71x27mm
Zasilanie zewnętrzne DC 5V 1A (AC100V-AC240V/50-60HZ)
Zużycie prądu 5W
Temperatura pracy 0℃ - 70℃
Temperatura przechowywania -40℃ - 85℃
Waga 0.45kg

SZYBKI KONTAKT

wyślij e-mail

Szymon Pająk - 695 930 460
Artur Porada - 695 930 445
Bartek Sawicki - 695 830 461
Tomasz Siwiński - 695 930 444
Magda Stasiak - 695 930 442